Ubezpieczenia turystyczne – agencja ubezpieczeniowa Optima Wrocław

Optima to multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze ubezpieczeń dla klientów prywatnych i biznesowych z całego miasta i okolic. Jako zespół agentów z wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantuje profesjonalną pomoc w wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Umożliwia porównanie wielu produktów w jednym miejscu.

Dzięki współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dysponuje szerokim asortymentem ubezpieczeń na życie i nie tylko. Oferuje polisy i grupowe ubezpieczenia na życie, a także prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków NNW. Prowadzi sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mieszkań i domów.

Proponuje duży wybór rozwiązań dla osób zainteresowanych oszczędzaniem na przyszłą emeryturę. Oferta dla firm obejmuje ubezpieczenia finansowe, pracowników, budynków i mienia. Multiagencja Optima zapewnia konkurencyjne ceny produktów ubezpieczeniowych i obsługę posprzedażową każdej umowy.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
Regon
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
  • Ubezpieczenia turystyczne – agencja ubezpieczeniowa Optima Wrocław