Skup aut Wrocław – firma AutoGTA

Skup aut Wrocław – firma AutoGTA
Nazwa:
Skup aut Wrocław – firma AutoGTA
Kategoria:
Opis:

Obecne czasy zmuszają nas do gonitwy i pospiechu, dlatego też wymagamy od usługodawców pracy w całym zakresie obowiązków związanych z usługą. Skup aut we Wrocławiu to prężna firma zajmująca się skupem samochodów, jednocześnie dbając o swoich klientów, co potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych i powracających osób.

Firma oferuje skup samochodów zarówno sprawnych jak i powypadkowych, bezpłatną, obiektywną wycenę, a także załatwienie wszelkich niezbędnych dokumentacji związanych ze sprzedażą auta. Klienci z okolic Wrocławia mogą skorzystać z darmowego transportu, gdyż firma bezpłatnie dojeżdża do klienta. Nikt nie lubi czekać, dlatego ekspresowe płatności w postaci gotówki bądź przelewu to nie problem.

Złomowanie aut, skup samochodów sprawnych, powypadkowych, uszkodzonych odbywa się bez zbędnych formalności i wyczekiwania. Wybór skupu aut jest odpowiednie dla wszystkich klientów potrzebujących szybkiej sprzedaży, natychmiastowego zastrzyku gotówki oraz tych, którzy wymieniają auto na nowe nie naprawiając starego.

Skup Aut AutoGTA Wrocław

Telefon:
730117117
NIP:
8951876724
Regon:
020742967
Siedziba:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław