Skup aut Wrocław – firma AutoGTA

Skup aut Wrocław – firma AutoGTA
Kategoria
Opis

Obecne czasy zmuszają nas do gonitwy i pospiechu, dlatego też wymagamy od usługodawców pracy w całym zakresie obowiązków związanych z usługą. Skup aut we Wrocławiu to prężna firma zajmująca się skupem samochodów, jednocześnie dbając o swoich klientów, co potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych i powracających osób.

Firma oferuje skup samochodów zarówno sprawnych jak i powypadkowych, bezpłatną, obiektywną wycenę, a także załatwienie wszelkich niezbędnych dokumentacji związanych ze sprzedażą auta. Klienci z okolic Wrocławia mogą skorzystać z darmowego transportu, gdyż firma bezpłatnie dojeżdża do klienta. Nikt nie lubi czekać, dlatego ekspresowe płatności w postaci gotówki bądź przelewu to nie problem.

Złomowanie aut, skup samochodów sprawnych, powypadkowych, uszkodzonych odbywa się bez zbędnych formalności i wyczekiwania. Wybór skupu aut jest odpowiednie dla wszystkich klientów potrzebujących szybkiej sprzedaży, natychmiastowego zastrzyku gotówki oraz tych, którzy wymieniają auto na nowe nie naprawiając starego.

Skup Aut AutoGTA Wrocław

Telefon
730117117
NIP
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław