Sklep Reklamowe24 – oferta gadżetów dla dzieci

Sklep Reklamowe24 – oferta gadżetów dla dzieci
Kategoria
Opis

Reklamowe24 to profesjonalny sklep z szeroką ofertą gadżetów reklamowych, które doskonale sprawdzają się do działań promocyjnych w firmach. Wśród dostępnych produktów sklep poleca zarówno sprawdzone od lat gadżety, chętnie wybierane do promocji okazjonalnych i sezonowych, jak i innowacyjne technologicznie akcesoria do reklamy stałej, zaskakującej i przykuwającej uwagę.

Gadżety reklamowe dla dzieci fot.1

Oferta firmy obejmuje m.in wysokiej klasy gadżety ekologiczne, wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, jak i słodycze, kalendarze, kubki promocyjne czy przedmioty nawiązujące do popularnego tematu Covid19.

Gadżety reklamowe dla dzieci fot.2

W sklepie można również znaleźć pendrive’y z możliwością naniesienia na nie swoich nadruków, produkty elektroniczne pożądane przez fanów nowych technologii, torby tradycyjne, smycze, czapeczki reklamowe, parasole i artykuły do biura. Dodatkowo sklep Reklamowe24 poleca szereg różnorodnych gadżetów wyprodukowanych z myślą o dzieciach np. misie przytulanki z nadrukami na koszulkach, tygryski, pieski i inne maskotki.

Reklamowe24

Telefon
426305515
NIP
7262552678
Regon
100285554
Siedziba
ul. Brukowa 8 91-341 Łód