Poradnia Kardiologiczna Dla Serca we Wrocławiu

Jeśli zaczynają Ci doskwierać problemy kardiologiczne i zaczynasz szukać rozwiązania swojego problemu skorzystaj z oferty Poradni Kardiologicznej Dla Serca znajdującej się we Wrocławiu. W Poradni tej otrzymasz kompleksową opiekę a wszystkie działania są ukierunkowane na dobro pacjenta i jego komfort podczas leczenia.

Rozpoczynając proces leczenia będziesz miał okazję do skorzystania z profesjonalnej diagnostyki, do której można zaliczyć między innymi badanie EKG spoczynkowe czy też badanie EKG wysiłkowe. Przed ewentualnym zabiegiem operacyjnym istnieje możliwość konsultacji lekarskiej, jak również taka konsultacja jest jak najbardziej prowadzona już po wypisaniu ze szpitala.

W Poradni Kardiologicznej Dla Serca otrzymasz specjalistyczną pomoc przy problemach z wysokim ciśnieniem tętniczym, zaburzeniach rytmu serca, niewydolności serca i wielu innych problemach kardiologicznych. W celu uzyskania szczegółów dotyczących leczenia jest dostępny numer telefonu 603 049 459 a także e-mail dlaserca@dlaserca.pl.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
Regon
022203944
Siedziba
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław