Dr Preś – laryngolog w poradni MF Fizjoterapia

MF Fizjoterapia oferuje zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych. Dorośli pacjenci skorzystają z terapii manualnej, drenażu limfatycznego, terapii tkanek miękkich, kinesjotapingu i wielu innych metod, wspomagających walkę z bólem. Ponadto fizjoterapia obejmuje zabiegi z zakresu laseroterapii i krioterapii.

Do specjalisty w MF mogą zgłosić się osoby po urazach i operacjach, które chcą wrócić do pełnej sprawności. W przypadku dzieci prowadzona jest diagnostyka i terapia wad postawy, dzięki której najmłodsi pacjenci są chronieni przed wieloma schorzeniami układu kostno-stawowego w przyszłości.

W MF Fizjoterapia przyjmuje również laryngolog. Pacjenci mogą zgłosić się do niego na badania profilaktyczne, w celu leczenia chorób uszu i nosa, a także w przypadku podejrzenia nowotworów zlokalizowanych w obrębie głowy, szyi i jamy ustnej. Laryngolog w razie potrzeby zleca dalsze badania diagnostyczne, np. z powodu bezdechów nocnych, bądź kieruje na leczenie operacyjne i specjalistyczne na odpowiednim oddziale szpitalnym.

MF Fizjoterapia

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8851573556
Regon
021176990
Siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław