Depilacja laserowa Wrocław w klinice dermatologicznej Soft Skin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki, która posiada bardzo szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych. Zajmujemy się realizacją zabiegów z zakresu peelingów, modelowania sylwetki, dietetyki, dermatologii i depilacji laserowej. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a dzięki posiadaniu przez nas bardzo nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę bardzo ciekawe efekty.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Jednym z zabiegów, które dostępne są w naszej klinice, jest depilacja laserowa. Podczas realizacji depilacji laserowej stosujemy bardzo wydajny laser Soprano ICE Platinium. System ten jest bardzo skuteczny co nie tylko pozwala na uzyskanie naprawdę pozytywnych efektów, ale także znacznie skraca czas realizacji zabiegu. Laser ten łączy podczas swojego działania 3 długości fali laserowej.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Zabiegi przez nas realizowane są skuteczne u wszystkich pacjentów, są stosunkowo szybkie oraz bezbolesne. Dzięki tak nowoczesnemu sprzętowi depilacja może być wykonywana o każdej porze roku. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław