Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
Kategoria:
Opis:

Poleasingowe.pl jest serwisem ułatwiającym zakup pojazdów w korzystnej cenie. Proponowane maszyny i urządzenia są powindykacyjne, poflotowe lub poleasingowe. W ofercie są maszyny budowlane, rolnicze, samochody, naczepy, przyczepy, autobusy, motocykle oraz sprzęt specjalistyczny, np.: medyczny. Główne zalety serwisu to transparentność warunków, dokładne opisy i bardzo korzystne ceny.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Aby wziąć udział w aukcji należy się zarejestrować – co daje zwiększenie bezpieczeństwa procesu zakupowo-sprzedażowego. Do aukcji można przystąpić w dwóch trybach: licytacji manualnej(samodzielnie wpisuje się kwoty podbicia), a także licytacji z agentami(agent zwiększa kwoty w licytacji przebijając inne oferty, ale tylko do określonej kwoty). Dzięki systemowi w którym odbywają się aukcje cały proces jest prosty, bezpieczny i szybki.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Uzupełniającą usługą świadczoną przez firmę mogą być dodatkowe oględziny, pozwalające na sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem, poświadczone opinią eksperta i dokumentacją fotograficzną sprzętu bądź pojazdu.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon:
801009409
NIP:
8942976550
Regon:
021014968
Siedziba:
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska